Понедельник, 20.05.2024, 01:46

Зірка тиждня!
Розпочнемо знайомство з Максимом. Досье: Максим Ігоровович Кісельов Народився 17 листопада 1991 року Зріст 171 см. Вага 61 кг. Навчався в ЗОШ №3 м.Жмеринки 1999-2009. В ДЮСШ м.Жмеринка в секції футбол з 2001-2009. Сімя: папа - Ігор, мати - Рая, старший брат - Денис. Максим добрий, веселий, компанійський хлопець. Справжній друг, якій завжди тебе підтримає у важку хвилину. Має гострий язичок, спочатку може щось сказати, а тільки потім про це подумати. Капітан шкільної футбольної команди. Був одним з лідерів команди ДЮСШ "Локомотив" 1991 року народження. А тепер в свої 17 років він гравець основного складу дорослої команди ФК "Локомотив" Жмеринка. На футбольному полі займає позицію правого півзахисника, націлений на атаку. Невеликого зросту, але має добру швидкість та відмінну техніку, поставлений удар, добре контролює мяч та бачить на футбольному полі партнерів - завжди відданість пас, якщо партнер у більш вигідному становищі. Боєць - буде змагатися на полі до останьої краплени сили. Завжди з розумінням сприймає рішення тренера, та ніколи не обговорює їх. По футбольному вихований. На тренуваннях працює самовіддано та відповідально, кожну вправу виконує правильно, а не а-би як! До кожної гри відноситься відповідально, не дивлячись на його веселу натуру перед грою на його обличчі не проскакує посмішка - всі думки лише про гру. Ось так Макс працював вже доволі довгий час і ось 30 травня БОГ йому подарував відмінний матч, якій я надіюсь і ВІРЮ стане переломним у карьєрі Максімки у дорослій команді він стане одним з лідерів команди її сердцем та душею і можливо в майбутньому обовязково ввиведе її на поле з капітанською повязкою! А матч справді заслуговує на увагу. На протязі всієї гри Макс тероризував лівий край захисту ФК "Шаргород" і нарешті на 85-й хвилині він повністю звільнився від опіки та виддав гольовий пас на Калініча Олександра - якій і переправив його у ворота. Не принижуючи заслуги Олександра, але цей мяч задумав і здійснив Кісельов Максим. Тому його і було визнано найкращим на полі того вечора. Але не лише за цей один епізод, цей епізод став вінцем всього матчу - а тому що Максім провів СУПЕР матч. І повністю заслуговує на те щоб носити звання "Зірки тижня"!!! І на завершення: "ТИ МОЛОДЕЦЬ"
Категория: Мои статьи | Добавил: Блейд (04.06.2009)
Просмотров: 603 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 4.0/3 |
2 коля