Понедельник, 20.05.2024, 03:40

Перемога! ПЕРЕМОГА! Перемога! ПЕРЕМОГА! ЗАКОНОМІРНА!!!!!!!!!!!!!!!!
30 травня 2009 року в місті Жмеринці проходив 27 тур Чемпіонату області з футболу. Футбольний клуб «ЛОКОМОТИВ» приймав гостей з м.Шаргорода ФК «Шаргород».
Матч розпочався о 16:00.

Жмеринчани (не могли розраховувати на дискваліфікованого Домбровського Дмитра, та не відомо по яких обставинах відсутнього Адамусика Вадима) вийшли у такому складі:

1. Смірнов Сергій - капітан
13. Голуб Микола
15. Шкарбуль Сергій
11. Квасневський Олег
20. Греськов Микола
7. Пономаренко Андрій
9. Кісельов Максим
8. Гороль Дмитро
18. Марценюк Євген
16. Кісельов Денис
19. Федотов Євген

Середній вік гравців основного складу 19,5 років!!! Лише вдумайтесь в це число! І це змагання дорослих команд……..

На заміну виходили: Калініч Олександр замінив Кісельова Дениса на 81-й хвилині, а Тюхтій Андрій – Кісельова Максима на 85-й.

Матч закінчився перемогою ФК «Локомотив» 1:0. Гол на 85-й хвилині забив Калініч Олександр, результативна передача на рахунку Кісельова Максима.

Господарі продемонстрували шалене бажання перемогти, всі гравці віддались на полі на 100%. Гравці грали за девізом: «Один за всіх і всі за одного». На полі була команда з великої літери! І я вважаю, що команда ФК «Локомотив» заслуговує на преміальні за цей матч! Гравці їх заслужили – хоча і грають за честь міста, а не за винагороду фінансову.

Особливо тепло треба згадати вболівальників. Вболівальники провели відмінний матч, підтримка була такою при якій потрібно лише ПЕРЕМАГАТИ!!! Всі гравці висловлюють подяку вболівальникам за підтримку, і в один голос кажуть: «При таких вболівальниках, ще не приходилось грати». ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ та ВІРУ в КОМАНДУ!!!

Дії команди можна оцінити на 5. Тому, що кожен з гравців отримує за цю гру міцну п’ятірку!
Смірнов – ворота залишив на замку, хоча робота були і не багато. Один вихід один-на-один в другому таймі – якій він нейтралізував, можливо ключовий епізод матчу. Відмінно!
Шкарбуль – як завжди «відіграв за себе і того хлопця». Молодець! Гравець з двома серцями! Відмінно!
Голуб – гравець оборони – команда зіграла на НУЛЬ. Оцінка – Відмінно!
Квасневський – грав на незвичній позиції переднього захисника, і відіграв на міцну п’ятірку. Пообіцяв тренеру що зіграє і зіграв! Молодець!
Греськов – гравцець оборони, яка може бути оцінка якщо команда грає на НУЛЬ. Правильно – відмінно!
Пономаренко – в цьому матчі довів всім, що його зарано відправляти на пенсію. Андрюха провів супер матч, був однією з центральних постатей на полі, встигав відпрацювати в обороні і допомогти в нападі.
Гороль – відпрацював на своїй бровці на справжню міцну п’ятірку. Молодчинка!
Марценюк – провів відмінний матч: боровся, загрожував воротам суперників, віддавав паси на загострення! Солодець – виконав все, що від нього вимагав тренер.
Кісельов М. – блискучий матч правого півзахисника команди. Правий фланг працював на всіх можливих запасах технічних та фізичних. А комбінація в якій «Локомотив» забив переможний м’яч повністю його заслуга. На думку, автора, кращий гравець матчу! А також коли його змінювали стадіон проводжав Максима шаленими оваціями!
Федотов – провів відмінний матч. Нажаль він був трішки зпорчиннний через вилучення Євгена. А взагалі супер!
Кісельов Д. – як і завжди відпрацював на межі можливого, справжній борець на полі. Молодчинка!
Калініч – автор переможного голу! Ще потрібні аргументи!.....
Тюхтій – з’явився на полі лише на сім хвилин (з додатковим часом), але кожний його рух пішов на користь команді! Молодець!

Я як капітан цієї команди і її тренер нею горджуся!
МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!
Ви подарували свято всім ЖМЕРИНЧАНАМ, хто вболіває за рідну команду!
ВИ подарували свято мені!
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТЕ, ЩО ВИ У МЕНЕ Є !!!!!!!!!!!

Категория: Мои статьи | Добавил: Блейд (03.06.2009)
Просмотров: 554 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/2 |
1 fc-lokomotiv
Классно Серёга.....в эту субботу должна быть ещё одна статейка,и стаким же результатом,ну не 1-0 а больше.......но три очка должны быть у нас...)