Головний суддя – Марь’євіч Сергій (м.Хмільник)
Асистенти – Сигеріч Антон (Вінниця), Бельдій Сергій (Вінниця)
Інспектор ВСГО «ОФФ» - Віскер Олександр Володимирович (Вінниця)
Жовті картки отримали: Голуб Микола – Доманський Анатолій.
На самому початку матчу, на 4-й його хвилині ФК «Люкс» відкрив рахунок. Після довгої передачі з центру поля, помилився у виборі позиції передній захисник жмеринчан Домбровський Дмитро і нападник гостей Доманський Анатолій одним дотиком прийняв м’яч і обіграв останнього захисника Шкарбуля Сергія, а потім ще за допомогою двох обіграв голкіпера Смірнова Сергія і закотив м’яч у порожні ворота. Нападник виконав свої дії в цьому епізоді надзвичайно майстерно. Рахунок став 0:1 на користь гостей. Після цього гра вирівнялась і боротьба проходила в основному в центрі поля.
Молода команда (середній вік основного складу в цій грі становив рівно 20 років) змогла на рівних протистояти досвідченим суперникам.
Звичайно, для глядачів гра була не дуже цікава, але надзвичайно напружена з високим рівним боротьби на полі, хочеться, відмітити, що ця боротьба була коректною.
Але й по такій грі в першому таймі виникали гострі моменти.
Приблизно на 27 хвилині матчу навіс з правого флангу здійснив Голуб Микола, верхову боротьбу виграв Пономаренко Андрій і скинув м’яч на Тюхтія Андрія (який виграв позицію у захисників) прийняв м’яч на груди і вийшов віч-на-віч з воротарем – після цього наніс удар з лівої ноги (який нажаль не вдався), - але вийшов простріл вздовж воріт – на якій не встиг (чи можливо не очікував такого завершення епізоду) Кісільов Максим.
А біля воріт жмеринчан момент «створив» їх капітан та голкіпер Смірнов Сергій якій після навісу з штрафного помилився на виході (випустив м’яч з рук) і гравець ФК «Люкс» пробивав по пустих воротах, але поперечка зіграла за господарів, на щастя на підборі першим опинився Шкарбуль Сергій і розрядив обстановку біля воріт.
І ще один момент мали гості після того як отримали право на пробиття штрафного з 19-метрів – майже по центру воріт. Але удар Карташова Анатолія відмінно перевів на кутовий Смірнов Сергій (виправившись за попередній епізод матчу).
Наприкінці тайму отримав пошкодження Смірнов, коли забирав м’яч у ногах нападника гостей. На поле вийшов лікар, хвилинки 3-и надавалась допомога Сергію, але він піднявся і продовжив боротьбу.
Пролунав свисток на перерву.
В перерві у складі господарів відбулося дві заміни, на полі зявився Квасневський Олег (номер - 11) якій замінив Тюхтія Андрія і зайняв його місце – лівого півзахисника. А замість Домбровського Дмитра вийшов Гороль Дмитро (номер - 19). Місце Домбровського зайняв Адамусик Вадим, а місце Адамусика – Марценюк Євген, а Гороль Дмитро почав грати разом з Солдаковим Єгором в центрі поля.
Другий тайм розпочався у рівній боротьбі. На 50-й хвилині матчу Солдаков Єгор перетримав мяч в центрі поля, м’яч у нього відібрали – послідувала передача на хід нападнику гостей Жеребнюку Миколі, якій вийшов віч-на-віч з Смірновим і зумів його переграти, але бити по воротах передумав (в них уже знаходились Шкарбуль Сергій та Голуб Микола), а Адамусик Вадим пішов на зустріч нападнику – той розвернувся (пішов від воріт) Адамусик Вадим здійснив підкат, але не дістав Жеребнюка, він ще метр пробіг і вирішив впасти, - а суддя вирішив вказати на 11-метрову позначку. Протести гравців ФК «Локомотив» ні до чого не призвели. Помилка судді очевидна. До м’яча підійшов «постраждалий» і пробив у лівий від Смірнова нижній кут воріт, і що найбільш прикро, що голкіпер вгадав напрям польоту м’яча, навіть, торкнувся його, але м’яч затріпотів за його спиною. Рахунок став 0:2 на користь ФК «Люкс».
Після цього гра стала у певний «стопор». Але це тривало не довго – хвилин 10. Після чого гра оживилась і в першу чергу завдяки господарям. Почали зявлятися моменти (вони були не небезпечними, але такими, що нагнітали небезпеку на ворота ФК «Люкс»).
В розміщенні гравців на полі відбулися деякі зміни: Квасневський Олег та Солдаков Єгор помінялися місцями на полі, що оживило гру ще більше.
А на 72-й хвилині матчу відбувся найприкріший епізод матчу – важку травму отримав лівий захисник команди Ползунов Костянтин, пізніше стало відомо – надрив связків на голіностопі, три тижні в гіпсі, потім ще реабілітація.
Відбувається подвійна заміна: Замість Ползунова Кості на полі зявився Греськов Микола (номер - 20) і зайняв позицію лівого захисника. А замість Кісільова Максима на поле вийшов Кісільов Денис (номер - 17) (між іншим його рідний брат) – якій пішов у напад на допомогу Пономаренку Андрію, а місце правого півзахисника зайняв Гороль Дмитро.
Ось тут господарі і забігали з подвійною силою. На 74-й хвилині суддя не наважився поставити пенальті в ворота гостей, коли Гороль Дмитро потрапив у так звану «коробочку» захисників ФК «Люкс» в штрафному майданчику. І все-ж на 82-й хвилині матчу господарі розіграли блискучу комбінацію останній (гольовий) пас в якій віддав Солдаков Єгор на Квасневського Олега, а той в свою чергу обіграв ще одного захисника і з метрів 13-и пробив у ближній кут – куди голкіпер і не очікував, тому його стрибок був уже із запізненням. Рахунок став 1:2.
Після цього двічі бив по воротах Марценюк Євген, який не побоявся взяти на себе відповідальність і пробити по воротах. І двічі він потрапляв в ствір воріт, але голкіпер гостей зіграв впевнено. Також господарі заробили право на штрафний удар метрів з 18-и, до м’яча підійшов Пономаренко Андрій та Гороль Дмитро, пробивав Андрій – але, нажаль, його удар прийняла на себе стінка.
Був також і штрафний у гостей з метрів 17-и по центру, але Смірнов Сергій відбив удар в нижньому правому куті, який прошив стінку, перевівши його на кутовий.
На цьому матч і закінчився - перемогою ФК «Люкс» з Могилів-Подільського з рахунком 1:2.
Підсумки матчу:
- Тренер ФК «Локомотив» відчував проблеми з стартовим складом команди: по-перше - важку травму напередодні отримав Федотов Євген (на якого ставилися дуже великі надії); по-друге – через відсутність дисципліни деякі гравці втратили право на основний склад у цьому матчі (будемо вірити, що дисциплінарних стягнень більше не буде)
- Бажання грати (а не відбувати номер), боротися, грати достойно, впевненість у своїх силах, віра тренера у своїх підопічних, самовідданість на полі – били просто через край, за що гравцям команди ВЕЛИВЕ ДЯКУЄМО!!!!
- На полі не було тієї команди яка безвольно поступалася в першому колі 0:6, 1:6, 2:6, 1:7, 0:4, ….. (тому самому ФК «Люкс» поступилася 7:1) – а була команда з великої літери «К».
- Гравці припускалися помилок, але не опускали руки – а прагнули виправитися і довести свою профпригодність – МОЛОДЦІ !!!!!!!!!!!!!!
- Після таких ігор зявляється не віра, а впевненість, що результати другого кола будуть набагато кращі за результати першого
- Кожен з гравців віддав себе боротьбі, жоден з гравців не «підбирав ноги», а був бійцем (про що свідчать численні травми та пошкодження гравців після матчу)
- Команда ще буде працювати на тренуваннях і кожна наступна гра буде все краще і краще

Наступну гру 11 квітня 2009 року команда проведе в м.Ладижин проти ФК «Авангард-Енергія», а домашню гру 18 квітня 2009 року проти ФК «Тульчин» з М.Тульчина початок о 16:00.