Жмеринський "Локомотив" зіграв два товариські матчі в місті Гнівані.

Команда вийшла у такому складі:
Смірнов - Голуб, Шкарбуль, Домбровський, Греськов - Кисельов М, Адамусік, Марценюк, Квасневський, Тюхтій - Федотов, Пономаренко.
З початком другого тайму та поле вийшов Кисельов Д, якій замінив Тюхтія А.
Потрібно відмітити, що до складу команди повернувся Федотов Євген - якій останні пів-сезону провів в аренді у СДЮШОР "Нива" (Вінниця) - якій безаперечно підсилить гру команди у другій частині сезону.
Гра проходила за переваги жмеринчан, але забити хоч раз команді невдалося. А ось на початку другого тайму ФК "Шляховик" забив єдиний мяч у зустрічі і рахунок став 0:1 на користь команди з Погребища.
Але жмеринчани продемонстрували бажання грати, боротися та перемагати - а це дає віру у
кращі часи для команди.

Другий проти ФК "Будівельник" (Гнівань).
Склад команди дещо змінився, у першому матчі травму отримав Греськов М. Тому позицію лівого захисника зайняв Тюхтій А, лівого півзахисника Квасневський О, в центр поля опустився Федотов Є, а в напад вийшов Кисельов Д.
Склад виглядав так:
Смірнов - Голуб, Шкарбуль, Домбровський, Тюхтій - Кисельов М, Адамусік, Марценюк, Федотов, Квасневський - Кисельов Д, Пономаренко.
Вся гра пройшла під контролем ФК "Локомотив", з повною його перевагою над суперником, і закінчилася перемогою з рахунком 1:2.
Усі мячі забивалися у другому таймі. Спочатку після подачі кутового Квасневським мяч ударом головою забив Адамусік Вадим. Потім ФК "Будівельник" зрівняв рахунок після того як мяч потрапив у руку Тюхтія А в штрафному майданчику (як кажуть в таких випадках мяч знайшов руку - на думку автора пенальті в цій ситуації не було) - з пенальті гравецб команди ФК "Будівельник" переграв Смірнова (хоча голкіпер і вгадав напрям польоту мяча). Але буквально через 5 хвилин, після паніки яка почалася в штрафному команди з Гніваня, найспритніше розібрався в ситуації Домбровський Дмитро і ударом з метрів 8-ми переправив мяч у ворота суперників. Моментів щоб відігратися у господарів не було жодних.

Підсумком цих двох матчів стала впевненість у тому, що команда в Жмеринці цього року буде БІЄЗДАТНА!!!!!

29 березня 2009 року.
ФК "Локомотив" зіграв товариський матч проти найстаршої групи вихованців ДЮСШ "Локомотив" (Жмеринка). Матч відбувся на запасному полі стадіону "Локомотив". Грали 10х10.

Смірнов - Голуб, Шкарбуль, Домбровський, Тюхтій - Солдаков, Марценюк, Квасневський, Коршев - Федотов
На заміну виходив: замість Коршева вийшов Кисельов Д.
Гра проходила у рівній боротьбі з деякою перевагою (незначною) на боці більш старших та досвідченіших хлопців з ФК "Локомотив". Матч переможця невизначив і закінчився з рахунком 0:0. Додатковий час також невирішив питання про переможця зустрічі. Команди підійшли до пробиття серії пенальті. Ось її хронологія:
1:0 - Мельник А.
1:1 - МАРЦЕНЮК Є.
2:1 - Мандрик (здається так називають цього гравця)
2:2 - КВАСНЕВСЬКИЙ О.
2:2 - Рєзнік (не попав в ствір воріт)
2:3 - СМІРНОВ С.
3:3 - Кисельов П.
3:3 - КИСЕЛЬОВ Д. (відбив голкіпер Ткаченко А.)
4:3 - Не відомий гравець ДЮСШ.
4:4 - СОЛДАКОВ Є.
4:4 - Вася (відбив голкіпер - СМІРНОВ С відбиває удар у лівому від себе куті)
4:5 - ФЕДОТОВ Є.

По пенальті здобули перемогу футболісти ФК "Локомотив" з рахунком 4:5.

Ось так команда закінчила підготовку до другої частини сезону через товариські матчі, 4 квітня 2009 року ФК "Локомотив" на своєму полі прийматиме ФК "Люкс" (Могилів-Подільський).

Категория: Мои статьи | Добавил: Блейд (05.04.2009)
Просмотров: 739 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |