Воскресенье, 19.05.2024, 19:50
ІІ етап
місто Калинівка
22 лютого 2009 року

Після того як наша команда посіла у своїй підгрупі 2 місце на І етапі у Шаргороді, цього тижня вона відправляється у місто Калинівка на ІІ етап змагань. Цього разу підгрупу склали:

ФК "Калинівка" (Калинівка)
(цього року участі у обласних змаганнях з футболу небере)

«Будівельник» (Іллінці)
(11 місце у першості області з футболу після першого кола)

ДЮСШ «Локомотив» (Жмеринка)
(18 місце у чемпіонаті області з футболу після першого кола)

ФК "Калинівка" на І етапі грали у себе дома в м.Калинівці їхніми суперниками були «Беркут-Транс» (Вінниця) та «Нива» (Стрижавка). Наші майбутні суперники здобули 2 перемоги та посіли перше місце у своїй підгрупі і вишли до ІІ етапу змагань.

«Будівельник» (Іллінці) на І етапі грав у м.Турбів їхніми суперниками були ФК «Турбів» (Турбів), «Факел» (Липовець) та "Шляховик" (Погреб ... Читать дальше »

Просмотров: 711 | Добавил: Блейд | Дата: 20.02.2009 | Комментарии (0)

ПЕРШI ОФІЦІЙНІ ЗМАГАННЯ!

Закінчився І етап першості області з футзалу. І закінчився він для нашої команди вдало – завдання виходу до наступного етапу виконано. Але про все по черзі.

15 лютого у Шаргород вирушили всі ті одинадцять гравців які були у попередній заявці, а також Домбровський Дмитро якого дозаявили на перший етап першості.

Матчі складалися з двох таймів по 20 хвилин.

Відкривала етап зустріч Жмеринського «Локомотиву» проти ФК «Шаргород». В матчі приймали участь: Смірнов С, Шкарбуль С, Кисельов М, ... Читать дальше »

Просмотров: 621 | Добавил: fc-lokomotiv | Дата: 16.02.2009 | Комментарии (0)

Чемпіонат області з футзалу серед аматорів
Відбіркові зональні змагання
І етап
15 лютого 2009 року
місто Шаргород
Наша команда відправляється на змагання з метою здобути путівку до ІІ етапу змагань. Боротьбу за чемпіонство продовжать дві команди з підгрупи, яку складають:
- «ФК Шаргород» Шаргород
(15 місце після першого кола чемпіонату)
- «Авангард» Сутиски
(1 місце після першого кола чемпіонату)-
«Локомотив» Жмеринка
(18 місце після першого кола чемпіонату)
Гравці команди які будуть заявлені на зональні змагання в Шаргороді:
1. Смірнов Сергій
2. Шкарбуль Сергій
3. Кісільов Максим
4. Пономаренко Андрій
5. Коршев Анатолій
6. Тюхтій Андрій
7. Солдаков Єгор
8. Гороль Дмитро
9. Марценюк Євген
10. Голуб Микола
11. Кісільов Денис
Просмотров: 614 | Добавил: Блейд | Дата: 13.02.2009 | Комментарии (0)

Дорогі відвідувачі сайту відразу хочеться Вас привітати з тим, що наша улюблена команда розпочала Новий 2009 Рік с перемоги, навіть, не з простої, а вольової!!! Гра відбулась 17 січня 2009 року, на запасному полі стадіону "Локомотив" в Парку імені Горького. Почалась гра о 13 годині 25 хвилин. Суперником нашого "Локомотиву" виступив найближчий резерв Жмеринського футболу - найстарша група вихованців Жмеринського ДЮСШ під керівництвом тренера Кравченко О.М. Склад: Гавдига, Киселев П., Мельник, Мокров, Ходюк, Шевченко, Федотов, Гриськов, Ришталовський. Нажаль інші гравці команди менш відомі для автора. Жмеринський "Локомотив" провів цю гру в такому складі: Смірнов - Голуб, Шкарбуль, Адамусик, Калинич - Марценюк, Киселев М., Коршев - Солдаков, Пономаренко Гра складалася з двох таймів по 35 хвилин кожен. Перший тайм проходив з перевагою "Локомотиву", але використати свої моменти хлопцям невдалося, суперники "Локомотив-2" добре контратакував, більше у молодих вихованців нічого невдавал ... Читать дальше »
Просмотров: 590 | Добавил: Блейд | Дата: 26.01.2009 | Комментарии (0)

Просмотров: 1612 | Добавил: Егрык | Дата: 15.01.2009 | Комментарии (8)

"Локомотив" без легионеров!!!

В связи с тяжёлым материальным положением, в команде произошли изминения!!!! Как всем известно в последние годы Жмеринский "Локомотив" не однократно приглашал в свои ряды иногородних футболистов, которые задерживались не более чем на один сезон. В настоящее время это стало актуальной проблемой для Жмеринского футбола. По этому руководство клуба во главе с Я.А.Деревяным, приняло решение о том чтобы не включать в состав команды иногородних игроков!!!!!

-"Будем рассчитывать на свои силы!" сказал Яков Александрович на пресс-конференции.

Игроки которые покинули команду:

- Шпилькин Дмитрий (Калиновка)

- Мищенко Олег (Калиновка)

- Древа Вадим (Винница)

- Кондратюк Олександр (Калиновка)

- Ползунов Костя (Винница)

- Александр Адамчук (Чернятин)

- Куцый Ген ... Читать дальше »
Просмотров: 37562 | Добавил: Егрык | Дата: 15.01.2009 | Комментарии (28)

« 1 2