Воскресенье, 19.05.2024, 21:10
«  Март 2009  »
Главная » 2009 » Март » 4 » Команда припинила боротьбу за перемогу у чемпіонаті з футзалу!
Команда припинила боротьбу за перемогу у чемпіонаті з футзалу!
14:30
22 лютого команда відправилась на ІІ етап чемпіонату області з футзалу в місто Калинівка!
До складу гравців додалися Руснак Ігор, Новіков Андрій. Не поїхали до Калинівки Домбровський Дмитро, Солдаков Єгор, Гороль Дмитро.
Але пройти до третього етапу команді не вдалося, "Локомотив" двічі поступився.
Перша гра була проти "Будівельника" з Іллінців фінальний рахунок зафіксував перемогу "Будівельника" з рахунком 11-4.
Друга гра проти господарів ФК "Калинівка" завиршилась з рахунком 12-8 не на користь "Локомотиву".
Матч між ФК "Калинівка" та "Будівельником" завершився з рахунком 10-4 на користь калинівчан.
На самих матчах зупинятися не будемо, тому що все по грі - команди суперниці були явно сильніші за наших хлопців і перемогли заслужено.
Але засмучуватись не слід наша команда готується до другого кола сезону у чемпіонаті з ФУТБОЛУ, а не з футзалу тому результатом перейматися не слід.
А що сподобалось то це умови проведення ІІ етапу змагань в Калинівці. Спортивний зал де проходили матчі опалюється, роздягальні опалюються, гарячий душ після матчів також був наданий командам. Хотілося звичайно мати такі ж самі умови і у нас дома в Жмеринці!
Просмотров: 841 | Добавил: Блейд | Рейтинг: 5.0/2 |
8 Блейд
Згоден на всі 100. Ніхто не свариться, ми коментуємо статтю. Егрик не переживай все добре!

7 Drema
Молодой человек.. А мы и не ссоримся...!!! Мы просто обсуждаем...))))

6 Егрык
"ребята давайте жить дружно" главное чтоб мы все шли к одной цели и добивались этого!!! ведь именно мы будущее нашего города)))!!! и наша высокая мотивацыя во всех смыслах очень важна!!!! smile smile biggrin biggrin biggrin

5 Блейд
Вадік тому що ти був в Дніпропетровську. Це було минулої зими. А тоді не розповідали, тому що ми не придавали цьому уваги, і на нього ніхто з наших не ходив.

4 adam
Чому я ні чого не знаю про страйк??????????????

3 Drema
Я тебе зрозумів! Просто саме через ті страйки ми там і не тренуємось..((( Нам сказали: "НЕ ХОЧЕТЕ ... - НЕ ТРЕБА!"

2 Блейд
Ти знаєш скоріше всього ти правий!!! Не буду спорити по цьому питанню. Особисто я не страйкував (але чув як тренери запрошували дітей на страйк), зал по вул.Училищній я не бачив, які там створині умови - я незнаю (можливо там і все є). Але знаю що в тому залі не тренується жодна футбольна команда нашого міста! А ось це напевно і є через наших тренерів!
P.S: І в цій статті я не хотів когось образити, чи щось когось просити. Просто висловив своє бажання, а не прохання. Ось в Калинівці справді ж гарний зал і умови, а вже в Шаргороді (в якому ми грали І етап) умови ще гірші ніж у нас (зал занедбаний, роздягальні жахливі, води взагалі ніякої нема) - то у нас в Жмеринці в ДЮСШ зал проти Шаргородського набагато краще.

1 Drema
Сергій такі умови і у нас також є!!! Тільки вельми шановні тренери у минулому році замість того щоб перейти до нового спорт залу по вул.Училищній (в якому є всі вище згадані умови), Плочали виводити дітей на страйки... Напевне щось не так зрозуміли! :-) Як кажуть: "За що БОРОЛИСЬ на те і НАПОРОЛИСЬ!"